Urodzinowo na Klubie Seniora


Sobotnie spotkanie Klubu Częstochowskiego Seniora przebiegało w klimacie świętowania jubileuszu urodzin dr. Artura Dąbrowskiego, redaktora naczelnego kwartalnika “Senior w eterze”. W imieniu członków Klubu, życzenia urodzinowe złożyła prezes fundacji “Czyn Katolicki”, Renata Olczyk.

W swym wystąpieniu prezes Olczyk podziękowała za zaangażowanie dr. Dąbrowskiego w pracę z seniorami i życzyła tego, “aby dalszej pracy z seniorami towarzyszył zapał i wsparcie środowisk senioralnych”. Prezes Olczyk wyraziła nadzieję, że zintegrowane wokół audycji “Senior w eterze”, środowisko osób w podeszłym wieku, będzie bardziej świadomie  przeżywać swoją “jesień życia”.

Janina Kawecka, Klub Częstochowskiego Seniora

Klub Seniora

1 Comment

  • Super Klub Seniora. Szkoda, że moi rodzice nie są z Częstochowy bo na pewno bym ich zapisał. Seniorom też należy się rozrywka, bo jesień życia wcale nie musi być nudna. Czytałem też na http://goldcare.com.pl/ o formach aktywności dla seniorów i staram się jakoś angażować moich rodziców do wszelkiej aktywności. Oni sami bardzo lubią być w ruchu. Szkoda, że blisko nas nie ma Klubu seniora 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *