Zapraszamy po miody


Zapraszamy po miody 

„W zdrowym ciele, zdrowy duch”, mówi przysłowie. Niniejsze przysłowie przypomina nam o tym, by w sposób właściwy przygotować nasze ciało do okresu zimowego. Od dawna nasi przodkowie doceniali wartości zdrowotne miodu i produktów pszczelich. Ten wspaniały dar od Boga zawiera wiele cennych związków tonizujących i odżywczych. Jednocześnie przyczynia się do doskonałej pracy naszego mózgu.

Produkty pszczele posiadają właściwości zdrowotne, odżywcze i dietetyczne. Zawarte w nich naturalne związki, są doskonale przyswajane i wchłaniane przez nasz organizm. Codzienne spożywanie miodu oraz produktów pszczelich, zwłaszcza teraz, w okresie zimowym, przyczyni się do wzmocnienia odporności i kondycji naszego organizmu. A ten przecież, jest narażony każdego dnia na wiele niekorzystnych czynników.

Dbając o własne zdrowie i zdrowie osób nam najbliższych, postarajmy się o to, by pośród licznych świątecznych prezentów, nie zabrakło produktów pszczelich i miodu z polskiej pasieki. A te właśnie produkty, będziecie mogli Państwo nabyć w parafii św. Wojciecha w Częstochowie, przy ul. Brzeźnickiej 59, w biurze fundacji „Czyn Katolicki”. Dochód ze sprzedaży miodów jest przeznaczany na funkcjonowanie Klubu Częstochowskiego Seniora.

Biuro jest czynne :

Wtorki 12:00 – 16:00

Środy  15:00 – 17:00

Czwartki 15:00 – 17:00

Piątki 11:00 – 13:00

Zapraszam serdecznie – Renata Olczyk, prezes fundacji „Czyn Katolicki”

Aktualności

Dodaj komentarz