Audycje radiowe z udziałem Pana Bartosza Kapuściaka


Zespół Redakcyjny, pragnie poinformować Szanownych Państwa, że nowy rok 2019, rozpoczniemy z dużą dawką historii. W ramach audycji radiowych „Senior w eterze” razem z Instytutem Pamięci Narodowej, poruszymy wiele interesujących seniorów wątków. Dzięki staraniom Redakcji, udało się pozyskać do dyspozycji Seniorów osobę Bartosza Kapusciaka, cenionego w kręgach historyków człowieka, który bezkompromisowo zarówno w badaniach naukowych, jak i życiu codziennym, ceni sobie prawdę. 


Pan Bartosz jest pracownikiem Oddziałowego Biura Badań Historycznych Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach, archiwistą Archiwum Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Częstochowie, prezesem Stowarzyszenia Archiwistów Polskich Oddział w Częstochowie, członkiem Polskiego Towarzystwa Historycznego Oddział w Częstochowie oraz Częstochowskiego Towarzystwa Naukowego. Nade wszystko, Bartosz Kapuściak jest mężem Iwony i szczęśliwym ojcem dwójki dzieci.
Audycje radiowe z udziałem Pana Bartosza Kapuściaka zaplanowane są na 2., 7. oraz 9. stycznia 2019 r. na godz. 10:30, Słyszymy się w prawdopodobnie najlepszej rozgłośni radiowej – Radio Jasna Góra, na 100. 6 fm oraz w Internecie (informacja dla osób poza granicami naszego kraju).
Zespół Redakcyjny „Seniora w eterze”, dziękuje serdecznie Kierownictwu Instytutu Pamięci Narodowej, za umożliwienie Seniorom, za pośrednictwem Radio Jasna Góra, zgłębienia najnowszych faktów naszej historii i przybliżeniu dobrej, historycznej lektury.


W imieniu Redakcji „Seniora w eterze” – dr Artur Dąbrowski. 

Aktualności

Dodaj komentarz