Szanowni Państwo,

Sytuacja epidemiczna w kraju jest trudna, liczba diagnozowanych przypadków zakażeń koronawirusem rośnie, cała Polska znajduje się obecnie w żółtej strefie. W trosce o bezpieczeństwo obywateli, a szczególnie osób starszych, które są dzisiaj szczególnie zagrożone, Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przygotowało kampanię pod hasłem „Bezpieczny Senior”.


Nie mam wątpliwości, że ochrona zdrowia i życia osób starszych to nasz wspólny cel. By ułatwić dotarcie do seniorów z przekazem dotyczącym podstawowych zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii, przesyłamy Państwu plakaty, które mogą Państwo np. wydrukować lub w inny sposób rozdystrybuować wśród uczestników zajęć.


Wierzę, że dzięki wspólnym wysiłkom uda nam się poprawić świadomość społeczną na temat ochrony zdrowia w czasie pandemii – zwłaszcza wśród osób starszych.


Drodzy Seniorzy, uważajcie na siebie i pamiętajcie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Życzę Wam wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności. Nie traćcie pogody ducha i starajcie się w miarę możliwości korzystać z dostępnych form aktywności. To bardzo ważne.

 List w wersji PDF: Pismo List Pani Minister

Plakaty do pobrania:

WERSJA PDF

Koronawirus – Informacje dla seniorow

Seniorze zadbaj o siebie

No comment

Dodaj komentarz